My cash did't dispense from ATM. :(

leobryan123leobryan123 Posts: 2Member
edited February 2017 in Read Before Posting
last friday i withdraw money in atm but my cash did't dispense, i already call the atm machine customer service and they say the account has been reverse, but in my account in payoneer still dnt reverse :(

what should i do? i already call the atm machine last week they said wait for 5 working days, and this morning i call again they said the amount is already reverse buy in my balance in payoneer is still same :(

Answers

• markokrsticmarkokrstic Posts: 57Member, Beta Tester ✭✭
    Wait 7 business days. I waited 7 business days for same issue. 
  • BiljaBilja Posts: 2Member
    > @markokrstic said:
    > Wait 7 business days. I waited 7 business days for same issue. 

Meni se desilo isto što i njemu, 11.02. Tačno izračunata suma koja može da se podigne, probam, bankomat kaže transakcija nemoguća, izbaci mi i slip gde isto piše, bez dodatnog objašnjenja, pri tom, učinilo mi se da je bankomat izbrojao pare po zvuku. Pomislim, neka greška , da probam ponovo, smanjim sumu za 1000 din i tada mi kaže nedovoljan saldo. Pogledam na payoneer account, uredno skinute pare sa računa, koje nisu podignute sa bankomata! Poslala sam dve poruke na help&support, dobila sam neke automatske odgovore koji mi ništa ne pomažu, jel' možeš možda da mi kažeš o čemu se radi i kako da se ovo ispravi, kažeš da si i sam imao takvu situaciju? Hvala unapred.
    Biljana
  • markokrsticmarkokrstic Posts: 57Member, Beta Tester ✭✭
    Bilja said:
    > @markokrstic said:
    > Wait 7 business days. I waited 7 business days for same issue. 

Meni se desilo isto što i njemu, 11.02. Tačno izračunata suma koja može da se podigne, probam, bankomat kaže transakcija nemoguća, izbaci mi i slip gde isto piše, bez dodatnog objašnjenja, pri tom, učinilo mi se da je bankomat izbrojao pare po zvuku. Pomislim, neka greška , da probam ponovo, smanjim sumu za 1000 din i tada mi kaže nedovoljan saldo. Pogledam na payoneer account, uredno skinute pare sa računa, koje nisu podignute sa bankomata! Poslala sam dve poruke na help&support, dobila sam neke automatske odgovore koji mi ništa ne pomažu, jel' možeš možda da mi kažeš o čemu se radi i kako da se ovo ispravi, kažeš da si i sam imao takvu situaciju? Hvala unapred.
    Biljana
    Pozdrav Biljana, 

meni se desilo da u OTP banci na bankomatu podignem 25000 pa 25000 i hteo jos 18000 din, pise potvrdi, izbaci mi karticu i kao broji pare i nista. Odmah usao u banku i prijavio, sutra su me zvali iz banke da imaju visak na bankomatu 18000 i da su stornirali i da ce se pare vratiti nazad. Vratile su se posle 9 dana. 6 godina koristim Payoneer nikad nisam imao problema, ovo je bilo prvi put. Ali vidim na veliki broj korisnika prijavljuje isti problem. Predpostavljam da je greska do Payoneer-a. Da napomenem da sam osmah zvao Payoneer da prijavim neuspesnu transakciju tj da mi je novac skinut ali nije podignut na bankomatu. Oni su isto otvorili slucaj da ako u roku od 7 radnih dana novac koji je rezervisan ne bude skinut da ce biti vracen. Jedino sto sam se nervirao 9 dana, inace je sve ok bilo. 
  • BiljaBilja Posts: 2Member
    Hvala puno što si podelio svoje iskustvo sa mnom. Videću sa bankom onda šta da radim.
  • OskidoOskido Posts: 1Member
    Halo, on 5th of April I withdrew cash but the ATM did not dispense. I talked to the bank and they reversed the transaction. However, my payoneer card does not reflect the balance. How can I be assisted to have my cash reflect again in my balance?
  • KUJENGA254KUJENGA254 Posts: 2Member
    be patient and you will receive you money
Sign In or Register to comment.