payoneer resmen dolandırıcı paramı gasp etti

tarıkcelik442tarıkcelik442 Member Posts: 5
payoneer resmen dolandırıcı paramı gasp etti hiçbir gerekçe göstermeden hesabımı kapattı hemde tüm belgeleri yolladıgım halde bide bunu para yatırın dedi sorun yok dedi para yattıktan hemen sonra hesabı kapattı bide iletişim kurma yollarını da iptal ettiler resmen dolandırıcı bunlar

Comments

• sidra881sidra881 Member Posts: 4
    i have upoaded all of my identity documents and have some amount that are transferred from fiver but I am unable to see my balance and nothing to withdraw when I connect this with jazzcash app.
  • ismailtasismailtas Member Posts: 2
    > @"tarıkcelik442" said:
    > payoneer resmen dolandırıcı paramı gasp etti hiçbir gerekçe göstermeden hesabımı kapattı hemde tüm belgeleri yolladıgım halde bide bunu para yatırın dedi sorun yok dedi para yattıktan hemen sonra hesabı kapattı bide iletişim kurma yollarını da iptal ettiler resmen dolandırıcı bunlar

aynısı 2 gün önce benim de basıma geldi. almanyadan 100 euro odeme aldım, odemeyi turkiyedeki banka heasbıma transfer etme islemini yaptıktan 1 dakka sonra guvenlik sebebiyle kimlik resmimi ve bi kagıda payoneer yazmamı istediler bunu yolladım ve 3 gun sonra sebepsizce hesabımı kapattılar. ve suan 100 euro param da hesabıma gelmedi. ve suan adam gibi iletisime de gecmiyorlar chat aktif olmuyo bende ve telefonla konusacak kadar da ingilizcem yok. resmen parayı gasp ettiler. madem hesabı kapatacaksın, hesaptaki parayı gonder oyle kapat hesabı
Sign In or Register to comment.