Thank you for visiting our Community Forum. For anything community-related please visit our SMB Network (https://www.payoneer.com/community/) or Resource Hub (https://www.payoneer.com/resources/). For support inquiries please visit http://paynr.co/ask.

Payoneer не повертає кошти

ИнгаМ
ИнгаМ Member Публикаций: 2
Доброго дня! 25 липня я вивела гроші зі свого аккаунту Payoneer на карту турецького банку(у зв язку з рос агрессією вимушена перебувати тут). Припустилася помилки, тому що вивела кошти на ліровий рахунок, але валюту зазначила доллар. Я телефонувала безліч разів компанії та вони тільки кажуть мені "чекайте, ми працюємо, скоро ви отримаєте кошти" Та й ні через 14 ні через 20 днів коштів доси немає. Я розумію, що це проблема моєї неуважності, але ж! Гроші десь літають, і я не розумію де. Телефонувала до банку- вони кажуть, що гроші до них навіть не дійшли. Не знаю, що робити, дуже розчарована, ці гроші мені неймовірно потрібні, а вже другий місяць я тупо не можу їх отримати. Що порадите? у когось біла подібна ситуція, :(

Комментарии

  • Elena_Payoneer
    Elena_Payoneer Member, Administrator, Moderator, VIP Member Публикаций: 535 ✭✭✭✭✭✭✭

    @ИнгаМ, доброго дня! Як я розумію, вашим платежем вже займаються фахівці з платежів. В даному випадку вам потрібно дочекатися від них відповіді електронною поштою.