При доставці карти, конверт з карткою був відкритий

BadSid
BadSid Member Публикаций: 7
Доброго дня! В зв'язку з закінченням строку дії попередньої картки я відправив запит на отримання нової. Сьогодні я отримав конверт із карткою. Коли ближче придивився до конверту то побачив що він був акуратно обрізаний з одного боку. Його явно хтось відкривав і міг вкрасти реквізити картки. На якому етапі доставки це відбулось мені не відомо.
Чи стикався хтось з подібним? Чи варто взагалі тепер активувати цю картку?
Навіть якщо замовити нову, то історія може повторитись((

Лучший ответ

Ответы

 • BadSid
  BadSid Member Публикаций: 7
  > @gastor написал:
  > @BadSid написал:
  > Доброго дня! В зв'язку з закінченням строку дії попередньої картки я відправив запит на отримання нової. Сьогодні я отримав конверт із карткою. Коли ближче придивився до конверту то побачив що він був акуратно обрізаний з одного боку. Його явно хтось відкривав і міг вкрасти реквізити картки. На якому етапі доставки це відбулось мені не відомо.
  >
  > Чи стикався хтось з подібним? Чи варто взагалі тепер активувати цю картку?
  >
  >
  >
  >
  >
  >
  > Ні, цього робити не треба. Зловмисники могли вкрасти номер картки, її CVV/CVC код або навіть скопіювати дані з магнітної стрічки. Це робить вашу картку абсолютно незахищеною.
  >
  > Враховуючи те, що Піонер не дає можливості тимчасово блокувати картку або встановлювати ліміт операцій, використовувати цю картку категорично не можна рекомендувати.
  >
  > Навіть якщо замовити нову, то історія може повторитись((
  >
  >
  >
  >
  >
  > Так, на жаль це можливо. Але спробуйте. У крайньому випадку ви можете замовити доставку через DHL.

  Дякую!